rodinný erb, založení erbu, hledání, registrace erbů DWR, spolek Herold, církevní heraldika,
znalecký posudek, kompletní erbová plastika, rodokmen, vývod, výklad příjmení, porada

Mikuláš Krejčík z Radimovic

heraldik MdH a akademický malíř
Práce od roku 1990 v oblasti heraldiky
TÁTO STRANA JE POUZE HISTORICKÝ CHARAKTER!

english deutsch český

Část 3
Příčiny pro fungování podvod a obchod s erby v přítomnosti


Share Button

Základně: Zákon zaručuje všem umělcům svobodu pracovat a nemá situaci napravit. To je jeden z principů každé demokracie. Je Heraldika umění? Nebo jiným způsobem: je heraldika není umění? Jistě dobré heraldické kresby nebo jiné formy heraldické skulptury jsou umění. Ale heraldika je jenom umění? Zde musime reagovat s jasným ne. Kromě toho, že heraldika je dnes uznávaným pomocné vědy historické, je heraldika mnohem více. Je důležitou součástí naší evropské kultury. Heraldika je součástí našeho kulturního dědictví. Je založen na pevných zásadách, které se vytvořily v průběhu staletí. Proto heraldika měla být jako zvláštní a jedinečnou součástí naší evropské kultury pod ocharnu státu. To také znamená, že stát stanovit přiměřené pokyny pro povolání heraldických a ovládat je by měl. Tato neznamena ukončené vysokoškolské studium by bylo nutné, ale schopnosti v této oblasti heraldika, jako je to potřebne pro přídelení zbrojního průkazu nebo zkoušky pro přílělení lovecké licence.

Pokud stát není splňuje jeho povinnosti spojené s heraldikou o zachování heraldického zásad v budoucnu, jak já zde požaduji, pak mám vážné strach, že naše evropské heraldikae je dále ředí, a v jedné až dvou generací umíra heraldika jako duležíté soucást naše evropské kultury!

Důvody pro aktuální existenci moderního podvodu aobchodu s erby

1. Důvod: Že dnes funguje dobře podvod a obchod s erby, je přímým důsledkem nedostatku státni kontroly v oblasti heraldiky ! Kdokoliv může volat heraldik. A každý může založit svoje "vědecká" instituce.

2. Důvod: obecně rozšířený ignorance mezi veřejností v oblasti heraldiky pracuje pro podporu podvodníci. To je určitě obrovská informační vakuum. Tam je silná neformální dohánět. Naštěstí ale existuje dnes ještě internet.

3. Důvod: Doktorsý titul (v jakémkoliv oboru - pro heraldiky neexsituje doktorský titul) a nazev "vědecká" instituce budit dojem, před závažnosti a technické způsobilosti. Zdravý rozum je vypnuta v těchto velké znějící slova jak je to možné, jinak by člověk rychle přišel k matematickým ke správnému závěru, že zde, mezi ostatními obrovská byrokracie a vychvalovaný moc "vědecké" instituci v sociální oblasti na konci jejich ošidili zákazníka musí být zaplaceny. V těchto obchodních firem po všem není Armáda spásy nebo spolek Samaritánů.

4. Důvod: Cílená dezinformace! Některé heraldické a genealogické fóra jsou částečně jsou lidé, kteří podporují podvod a obchod s erby (vědomě či nevědomě), nebo v nejhorším případě jednotlivců, kteří se patří do skupiny lidí teto heraldické subkultury. Fóra se účastní mnoho lidí, a proto je ještě více znepokojující, když veřejnost není zcela, ale jen jedna strana je informována. Se pohybují v takových fórech nějakou dobu lidé z oblasti podvod a obchod s erby - jako jakési "mistné jeleny" - a užívat si, protože jejich mnoho příspěvků vtvorří důvěru veřejnosti. Takže pozor, při návštěvě těchto fór. Neexistuje žádná záruka, že tam bude radit vážně!

Závěr:

Odstranění státní kontroly v oblasti heraldiky vytrořil právní vakuum. Bezohldné podníkatele používání rozšířený nedostatek informací v oblasti heraldiky a škodi bezohledě své netušící zákazníky. Je proto třeba aby trestní řizeni přeskoumali v konkrétních případech, že takové podníkatele splnují fakta prokračované podvody. Pokud se to nestane mafie erby prokračuje dale v klidu ...

Takže měli byste se zpravně informovat, abyste nestalí obětí podvodu a obchodu s erby. Měli byste vědět absolutně kritéria pro seriozního heraldika. Kritéria k posouzení, zda je heraldik seriozní, najdete tady.

Vlastní poznámka: Pokud víte kritéria pro seriozního heraldika, zjistíte také, že jsem všechna tato kritéria splnit ve své funkci heraldika. Více než 20 let praxe v oboru, uznání v heraldické experty a jejich hodnocení, že jsem jedním z nejvýznamnějších globálních heraldiky přítomnosti, mluvit sama za sebe. Nové německé rodinné erby, které jsou navrženy podle mě mají být projednány klubu HEROLD využitím svých rozsáhlých erby rejstříku a v souladu se zásadou výlučnosti jedinečnosti.

Výběr stranek <<vzad 1 2 3 4

Poslední aktualizace dne 14.12.2017

Tato stránka byla stažena za 0.0005 vteřiny.