rodinný erb, založení erbu, hledání, registrace erbů DWR, spolek Herold, církevní heraldika,
znalecký posudek, kompletní erbová plastika, rodokmen, vývod, výklad příjmení, porada

Mikuláš Krejčík z Radimovic

heraldik MdH a akademický malíř
Práce od roku 1990 v oblasti heraldiky
TÁTO STRANA JE POUZE HISTORICKÝ CHARAKTER!

english deutsch český

Část 2
Podvod a obchod s erby v přítomosti


Share Button

V tomto bodě uvedu pouze jednotlivé aspekty, týkající se podvodu a obchodu s erby v přítomosti. Tento výčet si nečiní nárok na úplnost.

1.) Obchodní společnosti, pod rouškou "vědeckých" institucí mohou být uvedeny na prvním místě a oni obvykle inzerují následující vznešeně znějící slova:

Skutečnost ale vypadá jinak:

2.) Firmy, které prodávají takzvaný rodinný knihy Jedná se o provozní ze zahraničí a tím se vyhnout národních trestních podvedl své zákazníky. Jak budou nabízeny pro každou knih příjmení, což samozřejmě obsahovat i rodinný erb. Ve skutečnosti, tisková jednotka není nic víc než globální adresář s více či méně použitelné pro výklad. Zákazník není informován, že rodinný erb výlučnosti zásada musí odpovídat jménu rovnosti a nemá nárok na použití externího erb.

3.) Firmy, které se vyskytují na veletrzích a výstavách středověkých připojit na historické veletrzích často pochybné prodejce zbraní, kteří využívají atmosféru akce a na podporu nákupu neprozíravé. Brožura reklama může také být klasifikované pod ním. Seriozní herldik bude nikdy přistupit sám k Vám, nebo stavět na jakémkoliv veletrzích nebo trzích svém stánku!

4.) Firmy (živnostniky), kteří dávají sami vzhled heraldika Také, oni mají často čelí více či méně dlouhého seznamu osobností z politiky a kultury, které byly převzaty z nich nad stolem. Často tyto jednotlivé společnosti své vlastní erb, v němž design erb jsou také registrovány. Heral a grafické kvality těchto zbraní se často ponechává hodně být požadovaný. Pak tito lidé také stále v prodeji nejrůznější historické organizovat povyk a někdy dokonce i historické události rytířské turnaje (obvykle s některými doplňky z Česká republika). vážné Herald, ale nabízí pouze své vlastní služby, které on má vlastně dělal sám. Určitě se nebude jednat jako zprostředkovatelé brnění. Vrcholem nestoudnost je ještě skutečnost, že tyto osoby jsou dokonce uvedeny v Wikipedia jako "heraldik" - a současně odstraní články o renomované a celosvětově uznávané Herald. Proto se květe take pomoci Wikipedie podvod a obchod s erby!

Existují jistě i další příklady z tohoto. Pojďme jednou zásadní otázku, proč existují v přítomnosti zbraní a obchodu se zbraněmi, podvodů při velké části populace stejně bez povšimnutí. Tato otázka je věnována část 3

Výběr stranek <<vzad 1 2 3 4 vpřed>>

Poslední aktualizace dne 14.12.2017

Tato stránka byla stažena za 0.0005 vteřiny.