rodinný erb, založení erbu, hledání, registrace erbů DWR, spolek Herold, církevní heraldika,
znalecký posudek, kompletní erbová plastika, rodokmen, vývod, výklad příjmení, porada

Mikuláš Krejčík z Radimovic

heraldik MdH a akademický malíř
Práce od roku 1990 v oblasti heraldiky
TÁTO STRANA JE POUZE HISTORICKÝ CHARAKTER!

english deutsch český

Chcete zjistit jestli Vaše rodina měla v minulosti erb?


Share Button


Rodinný erb z 16. stoleti

Hledání erbu? Možná hledáte starý rodinný erb a nevíte, kde to zjistit. Možná existují ve Vaši rodině ústní zprávy, které říkají, že Vaše rodina měla svůj erb v dávných dobách. Nebo si myslíte, že Vaše rodina měla asi svůj rodinný erb. V této souvislosti je třeba poukázat na tři omyly.

Hledání starého, zachovaného rodinného erbu má podle uvedených důvodů úspěch tehdy, když Vaši předkové od otcovské linie bylí členy vysoké společenské vrstvy, nebo v případě, že Váš rod má rolnický původ, ale byl to rod rychtářů.

Moje nabídka: Při bádání po starém, zachovaném rodinném erbu k Vašemu příjmeni, používám příslušnou heraldickou literaturu. Beru přitom ohled na rozličnou psací formu Vašého příjmení, protože v průběhu staletí mohly vzniknout různé změny příjmení. Dostanete od každého zjišťovaného erbu fotokopie a popis erbu a také všechny genealogické prameny, které jsou uveřejňováy plus, údaje a prameny. Ne vždy se však podaří najít adekvátní starý rodinný erb vzhledem k Vašemu rodu či příjmeni. Zaručují se za serióznost práce.

Dokumenty budou zaslány jako doručenka, ještě chráněny prostřednictvím kartonu. Honorář je Kč 4.607, obsahující kompletní náklady.

Máte-li zájem o mou nabídku "hledání erbu", můžete pomocí zadaní svou adresu mně dat Váši objednávku hledání erbu zde.

Nejsem plátcem DPH.

Poslední aktualizace dne 14.12.2017

Tato stránka byla stažena za 0.0003 vteřiny.